Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, të zeza dhe të bardha

Numri i produktit: HPG-200292283.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

7 40

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem janë të dizajnuara për rehati dhe stil. Ato janë të disponueshme në ngjyrat klasike të zeza dhe të bardha, duke ofruar një zgjedhje të thjeshtë por elegante për çdo ditë.

Me një gamë madhësie nga S deri në L, ato përshtaten me lehtësi për shumë trupa të ndryshme. Përbërja e tyre prej 92% pambuku dhe 8% elastane siguron një ndjesi të butë dhe elastike, e cila përshtatet me lëvizjet e trupit.

Lycra Single Jersey është një material i zgjedhur për të siguruar qëndrueshmëri dhe formë të ruajtur edhe pas shumë larjesh. Këto të brendshme janë zgjedhja ideale për ato që kërkojnë konfort dhe cilësi.

  • Disponueshme në ngjyrat të zeza dhe të bardha
  • Madhësi nga S deri në L
  • Përbërje: 92% pambuk, 8% elastane
  • Materiali: Lycra Single Jersey
  • Rehati dhe përshtatje e shkëlqyer
Detajet
Gjinia: Femër