Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200289934.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

15 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet femra nga Erdem İç Giyim janë të dizajnuara për t'ju ofruar rehati dhe stil. Ato janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe janë të bëra nga materiale cilësore që sigurojnë qëndrueshmëri.

Me ngjyrë të zezë, këto të brendshme janë të lehta për t'u kombinuar me çdo lloj veshjeje dhe janë të padukshme nën rrobat. Madhësia është e disponueshme në S, M dhe L, duke ju lejuar të gjeni përshtatjen e duhur për trupin tuaj.

Falë përmbajtjes së tyre në poliamid dhe elastan, ato ofrojnë një ndjesi të butë dhe elastike, duke u përshtatur bukur me lëvizjet e trupit.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi: S, M, L
  • Ngjyrë: E zezë
  • Gjinia: Femra
  • Përmbajtja e materialit: Poliamid, Elastan
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E zezë