Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, në ngjyra të zeza, të bardha dhe lëkurë

Numri i produktit: HPG-200286824.7
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

6 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet femra Erdem janë të disponueshme në ngjyra të zeza, të bardha dhe lëkurë.

Masat variojnë nga S deri në 3XL për t'u përshtatur me nevojat e ndryshme.

Përmbajtja e materialit është 100% pambuk, që ofron rehati dhe qëndrueshmëri.

  • Materiali: 100% Pambuk
  • Lloji i materialit: Ribana
  • Ngjyrat: E zezë, E bardhë, Lëkurë
  • Masat: S, M, L, XL, XXL, 3XL
  • Rehati dhe stil për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Femër