Blej tani

status:

Fustan i zi Erdem për femra

Numri i produktit: HPG-200283483.1
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

19 00

Përfshinë TVSH 18%

22,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

14 %

Dorëzimi prej 27.04.2024 deri 29.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Fustani i zi nga Erdem është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Me një stil të thjeshtë T-Shirt, ky fustan ofron një kombinim të rehatshëm dhe elegancës.

I disponueshëm në madhësi nga XS deri në XL, ky model A-Line përshtatet bukur me forma të ndryshme të trupit. Ngjyra e zezë e bën atë një zgjedhje të shkëlqyer për çdo rast.

  • Stil: Fustan T-Shirt për përdorim të përditshëm.
  • Ngjyrë: E zezë, e cila kombinohet lehtësisht.
  • Madhësi të disponueshme: XS, S, XL.
  • Modeli: A-Line që përshtatet me trupin.
  • Materiali: I rehatshëm për të mbajtur gjatë gjithë ditës.
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E zezë
Stili: Ditor