Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200281126.4
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

13 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të dizajnuara për rehati maksimale. Ato janë të disponueshme në ngjyrat e zeza dhe të bardha, duke ofruar një zgjedhje stilore për çdo preferencë.

Me një gamë madhësish nga S deri në XXL, këto të brendshme përshtaten për çdo trup. Përbërja e tyre nga 100% pambuk garanton një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës.

Lloji i materialit është rrip, i cili siguron një qëndrueshmëri dhe elasticitet të lartë, duke u bërë zgjedhja ideale për përdorim të përditshëm.

  • Disponueshme në ngjyrat e zeza dhe të bardha
  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Përbërja: 100% pambuk
  • Materiali: Rrip
  • Rehati dhe qëndrueshmëri për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë