Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, gri

Numri i produktit: HPG-200276833.2
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbyer dhe ofrojnë një ndjesi rehati dhe stil gjatë gjithë ditës.

Me një gamë madhësish nga S deri në XXL, ato përshtaten për çdo trup.

Materiali i përdorur është 100% pambuk, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron.

  • Madhësi në dispozicion: S, M, L, XL, XXL
  • Ngjyra: Gri
  • Materiali: 100% Pambuk
  • Lloji i materialit: Single jersey
  • Marka: Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri