Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, blu

Numri i produktit: HPG-200275094.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Gjinia
Ngjyra
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëara nga pambuku i këmbëlyer dhe janë të printuara. Ato ofrojnë një ndjesi rehatie dhe stil për përdorim të përditshëm.

Disponohen në madhësi të ndryshme nga S deri në XXL, duke u përshtatur nevojave të shumta të konsumatorëve. Materiali i përdorur është 100% pambuk, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron.

Lloji i materialit është single jersey, i cili është i lehtë dhe i butë në prekje, duke siguruar një ndjesi të këndshme gjatë gjithë ditës.

  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Përmbajtja e materialit: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: single jersey
  • Rehati dhe stil për përdorim të përditshëm
  • Ngjyra blu që përshtatet lehtësisht me veshjet e tjera
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër