Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, gri

Numri i produktit: HPG-200273264.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet e meshkujve nga Erdem janë të bëra nga pambuk me elastan për komoditet maksimal.

Disponohen në ngjyrat e zeza, të bardha dhe gri, duke ofruar një gamë të gjerë të madhësive nga M deri në XXL.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke u dhënë atyre elasticitet dhe formë të qëndrueshme.

  • Material: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Ngjyrat e disponueshme: e zezë, e bardhë, gri
  • Madhësitë e disponueshme: M, L, XL, XXL
  • Rehati dhe përshtatje për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri