Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, me bel të lartë

Numri i produktit: HPG-200272816.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

6 00

Përfshinë TVSH 18%

7,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

14 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet femra Erdem janë të dizajnuara me bel të lartë dhe janë të prerë me lazer për një ndjesi maksimale rehatie dhe stil të përsosur.

Janë të përbëra nga 80% najlon dhe 20% elastan, duke ofruar një kombinim të qëndrueshëm dhe elastik që përshtatet me trupin.

Disponohen në madhësi nga S deri në L, këto të brendshme janë zgjedhja ideale për çdo grua që kërkon konfort dhe elegancë.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi në dispozicion: L, M
  • Ngjyra: E zezë
  • Materiali: 80% Najlon, 20% Elastan
  • Stil: Me bel të lartë, të prerë me lazer
Detajet
Ngjyra: E zezë