Blej tani

status:

Të brendshme thong për femra Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200268548.9
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

5 70

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme thong nga Erdem Ç Giyim, të disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe ngjyrë lëkure.

Masat variojnë nga S deri në L.

Përmbajtja e materialit është 92% pambuk dhe 8% elastan.

Lloji i materialit; Lycra Single Jersey.

  • Ngjyrat: e zezë, e bardhë, ngjyrë lëkure
  • Masat: S, M, L
  • Përmbajtja e materialit: 92% pambuk, 8% elastan
  • Rehatshme dhe elastike
  • Stil thong për femra
Detajet
Gjinia: Femër