Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200265624.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Gjinia
Ngjyra
Madhësia

7 30

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga marka Erdem İç Giyim, të krijuara për të ofruar rehati dhe stil. Materiali përbëhet nga një kombinim i modalit, pambukut dhe elastanit për një ndjesi të butë dhe elastike.

Disponueshme në ngjyrat e bardhë dhe të zezë, këto të brendshme janë ideale për përdorim të përditshëm. Madhësitë variojnë nga S deri në XXL, duke u përshtatur nevojave të ndryshme të trupit.

Falë përbërjes së tyre, ato ofrojnë një kombinim të përsosur të komoditetit dhe mbështetjes, duke qenë një zgjedhje e shkëlqyer për meshkujt që kërkojnë cilësi dhe qëndrueshmëri.

  • Ngjyra: Të bardha (disponueshme edhe në të zezë)
  • Madhësi: S deri në XXL
  • Përbërja: 46% Modal, 46% Pambuk, 8% Elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Modal
  • Rehati dhe stil për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë