Blej tani

status:

Maicë brendshme me butona Erdem për meshkuj, gri

Numri i produktit: HPG-200258184.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

23 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë brendshme Erdem me butona për meshkuj, e disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe gri.

Madhësitë variojnë nga S deri në XXL për të përshtatur nevojat e ndryshme.

Materiali përbëhet nga 100% pambuk për komoditet maksimal.

Lloji i materialit; maicë brendshme.

  • Ngjyra: Gri
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Materiali: 100% Pambuk
  • Lloji i materialit: Camisole
  • Dimensionet e manekinit: Gjatësia: 188 - Gjoksi: 99 - Beli: 80 - Ijet: 98 - Madhësia e produktit: M
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri