Blej tani

status:

Atlete maice për femra Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200257188.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

22 00

Përfshinë TVSH 18%

25,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete maice për femra nga Erdem İç Giyim në madhësi L, XL dhe XXL.

Materiali i përdorur është 100% pambuk, i cili ofron komoditet dhe lehtësi gjatë përdorimit.

Lloji i materialit është single jersey, i njohur për qëndrueshmërinë dhe butësinë e tij.

  • Madhësi në dispozicion: L, XL, XXL
  • Ngjyra: e bardhë
  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: single jersey
  • Marka: Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë