Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, ngjyrë e tymosur

Numri i produktit: HPG-200256845.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga marka Erdem İç Giyim janë të përshtatshme për madhësi të ndryshme nga M deri në 4XL. Përbërja e tyre nga pambuku dhe elastani i përshtatet trupit tuaj duke ju ofruar rehati gjatë gjithë ditës.

Ky model i të brendshmeve ka një brez të rehatshëm dhe të butë që nuk shkakton bezdi. Materiali i përdorur në prodhim është 92% pambuk dhe 8% elastan, i cili siguron një ndjesi komode dhe lëvizje të lirë.

Modeli në foto ka përmasat e mëposhtme: Gjatësi: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm. Madhësia e produktit në foto është M.

  • Madhësi nga M në 4XL
  • Përbërje: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Rehati dhe përshtatje e lartë
  • Brez i butë dhe komod
  • Ngjyrë e tymosur
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri