Blej tani

status:

Bluzë për femra Erdem

Numri i produktit: HPG-200252272.10
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 70

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Bluza nga Erdem İç Giyim, e përshtatshme për femra. Vjen në ngjyrat klasike të zeza dhe të bardha, duke ofruar një zgjedhje elegante dhe të thjeshtë për çdo ditë.

Prodhimi i kësaj bluze është me përbërje të lëndës 92% pambuk dhe 8% elastan, duke garantuar rehati dhe përshtatje të lartë me trupin. Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i njohur për qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e tij.

  • Disponueshme në madhësi nga S deri në XL.
  • Fabrica e përbërë nga pambuku dhe elastani për komoditet maksimal.
  • Stil i thjeshtë dhe i përshtatshëm për veshje nën rroba ose si kryesor.
  • Ideale për përdorim të përditshëm.
  • Dimensionet e manekenit: Gjatësi 177, Gjoks 87, Bel 65, Ijë 95 - Madhësia e produktit: M.