Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, me printim digjital

Numri i produktit: HPG-200251215.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem İç Giyim janë të rehatshme dhe me stil. Ata janë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë një ndjesi të butë dhe të qëndrueshme falë përmbajtjes së tyre prej pambuku dhe elastanit.

  • Madhësi në dispozicion: M, L, XL
  • Përmbajtja e materialit: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Lloji i materialit: 40/1 Lycra Single Jersey
  • Ngjyra: Me ngjyra dhe printim digjital
  • Marka: Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Shumëngjyrëshe