Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, me printim digjital

Numri i produktit: HPG-200250852.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

12 00

Përfshinë TVSH 18%

15,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga marka Erdem Ç Giyim. Produkti ofron komoditet dhe stil për përdorim të përditshëm.

Materiali përbërhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke siguruar një ndjesi të butë dhe elastike në kontakt me lëkurën.

Disponohen në madhësi të ndryshme që përfshijnë M, L dhe XL për të përshtatur nevojat e secilit.

  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL
  • Material: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: 40/1 Lycra Single Jersey
  • Ngjyra: Të ngjyrosura
  • Printim digjital për një stil modern
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Shumëngjyrëshe