Blej tani

status:

Maicë brendshme për meshkuj Erdem, në ngjyrë të zezë, gri dhe të bardhë

Numri i produktit: HPG-200248425.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Gjinia
Ngjyra
Madhësia

16 30

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica brendshme Erdem është e disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe gri.

Gama e madhësive varion nga S deri në XXL për t'u përshtatur me nevojat e ndryshme.

Materiali i përdorur për prodhimin e kësaj maice është 100% pambuk, i cili ofron komoditet dhe qëndrueshmëri.

  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: Maicë brendshme
  • Ngjyrat: E zezë, gri dhe e bardhë
  • Madhësitë e disponueshme: S, M, L, XXL
  • Marka: Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Mashkull