Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, me printim digjital

Numri i produktit: HPG-200248193.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

12 00

Përfshinë TVSH 18%

15,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Erdem İç Giyim

Të brendshmet për meshkuj Erdem janë të rehatshme dhe stilore, me printim digjital. Ato janë të disponueshme në madhësi M, L dhe XL, duke u përshtatur me nevojat e ndryshme të trupit. Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, që ofron një kombinim të përsosur të komoditetit dhe elasticitetit.

  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL
  • Ngjyra: Të ngjyrosura
  • Materiali: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: 40/1 Lycra Single Jersey
  • Rehati dhe stil për çdo ditë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Shumëngjyrëshe