Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200247350.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga marka Erdem, të disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe të grishta.

Madhësia varion nga 45 deri në 58, duke përfshirë madhësinë 3XL.

Materiali është 100% pambuk, i cili ofron komoditet dhe qëndrueshmëri.

  • Material: 100% Pambuk
  • Lloji i materialit: Rrip
  • Ngjyra: E zezë
  • Madhësitë e disponueshme: 42 (XS) deri në 60 (4XL)
  • Marka: Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë