Blej tani

status:

Hellonke të shndritshme për femra Erdem

Numri i produktit: HPG-200246008.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Stili
Madhësia

14 70

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Hellonket e shndritshme Erdem janë të dizajnuara për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë një ndjesi komforti dhe stil. Ato janë të përshtatshme për të gjitha madhësitë nga XS deri në L, falë pëlhurës së veçantë që përshtatet me trupin.

Materiali përbëhet nga 92% Poliamid dhe 8% Elastan, i cili siguron elasticitet dhe qëndrueshmëri. Modeli Weweus Shiny Tights është i zi në ngjyrë dhe shton një prekje elegante në çdo veshje.

Dimensionet e manekenit janë; Gjatësia: 177 cm, Gjoksi: 87 cm, Beli: 65 cm, Ijet: 95 cm, duke ju dhënë një ide të qartë se si do të rrijnë në trupin tuaj.

  • Përshtatshme për madhësitë XS-L
  • Fabric content 92% Poliamid, 8% Elastan
  • Stil i përditshëm dhe i shndritshëm
  • Ideale për kombinime të ndryshme veshjesh
  • Ngjyra e zezë që kombinohet lehtësisht
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E zezë
Stili: Ditor