Blej tani

status:

Maicë e gjatë për femra Erdem, ngjyrë ekrë

Numri i produktit: HPG-200245834.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

15 00

Përfshinë TVSH 18%

18,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

17 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë e gjatë Erdem për femra, e përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Materiali i prodhimit është kombinim i viskozës dhe elastanit, që ofron rehati dhe lëvizje të lirë.

Disponueshme në madhësi të ndryshme që variojnë nga S deri në 3XL për të përshtatur nevojat e secilës.

  • Madhësi: S, M, L, XL, XXL, 3XL
  • Ngjyrë: Ekrë
  • Gjinia: Femra
  • Përmbajtja e materialit: 92% Viskoze, 8% Elastan
  • Lloji i materialit: Viskoze Lycra
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: Krem