Blej tani

status:

Hellonke Erdem për femra, të bardha

Numri i produktit: HPG-200241145.5
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Hellonke Erdem janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë komoditet të lartë.

Janë të disponueshme në madhësi të ndryshme nga S deri në XXL, duke u përshtatur nevojave të ndryshme.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, që siguron një ndjesi të butë dhe elastike.

  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Material: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Stil i përditshëm dhe komod
  • Ngjyrë e bardhë
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë
Stili: Ditor