Blej tani

status:

Maicë Slim Fit për Meshkuj Erdem, e zezë

Numri i produktit: HPG-200239868.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

15 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë Slim Fit nga Erdem İç Giyim, e disponueshme në ngjyra të zeza, të bardha dhe të hirta.

Gama e madhësive nga M deri në XXL për përshtatje të përkryer.

Përmbajtja e materialit përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan për komoditet maksimal.

  • Materiali: Lycra Single Jersey
  • Ngjyra: E zezë
  • Madhësitë: M, L, XL, XXL
  • Stili: Slim Fit
  • Përshtatje dhe ndjesi të butë në veshje
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë