Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200239604.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 40

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pëlhura bambu, e cila ofron komoditet dhe cilësi të lartë. Materiali përbëhet nga 95% bambu dhe 5% elastan, duke siguruar një ndjesi të butë dhe një përshtatje të shkëlqyer.

Modeli i këtyre të brendshmeve është i gjatë dhe i disponueshëm në madhësi M deri në XXL. Të brendshmet janë të dizajnuara për të përshtatur trupin pa shkaktuar ndonjë bezdi, falë pëlhurës së tyre të zgjatur dhe të qëndrueshme.

Produkti është i bardhë dhe ka përmasat e modelit si më poshtë: Gjatësia: 188 cm, Gjoksi: 99 cm, Beli: 80 cm, Ijët: 98 cm. Madhësia e produktit në foto është M.

  • Pëlhurë e butë dhe e rehatshme bambu
  • Përmbajtje e materialit: 95% bambu, 5% elastan
  • Disponueshëm në madhësi M, L, XL, XXL
  • Dizajn i gjatë për përshtatje optimale
  • Ngjyra e bardhë dhe model i përshtatshëm për meshkuj
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë