Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, me printim digjital

Numri i produktit: HPG-200238378.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë rehati maksimale. Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke u dhënë atyre elasticitet dhe qëndrueshmëri.

Me një dizajn modern dhe printim digjital, këto të brendshme kombinojnë stilin me funksionalitetin. Madhësitë e disponueshme përfshijnë M, L dhe XL, të cilat përshtaten me trupin dhe sigurojnë një përshtatje të përkryer.

Fabrica e përdorur është 40/1 Lycra Single Jersey, e njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron. Këto të brendshme janë zgjedhja ideale për meshkujt që kërkojnë cilësi dhe stil në veshjet e tyre të brendshme.

  • Materiali: 92% pambuk, 8% elastan
  • Madhësi në dispozicion: M, L, XL
  • Printim digjital me dizajn modern
  • Fabrica: 40/1 Lycra Single Jersey
  • Rehati dhe përshtatje e përkryer
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Shumëngjyrëshe