Blej tani

status:

Atlete me butona për femra Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200237724.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

12 30

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 27.04.2024 deri 29.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete me butona për femra nga Erdem İç Giyim, e disponueshme në madhësi të ndryshme nga S deri në XXL. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe aktivitete sportive.

Ngjyra e bardhë e atletes shton një prekje elegante dhe është e lehtë për tu kombinuar me veshje të tjera. Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar komoditet dhe lëvizje të lirë.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i njohur për qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e tij. Atleta është e butë në prekje dhe mban formën edhe pas shumë larjeve.

  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Material: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Ngjyra: e bardhë
  • Rehati dhe stil për çdo përdorim
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë