Blej tani

status:

Sutjena për femra Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200234457.6
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

16 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 27.04.2024 deri 29.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Sutjena Erdem për femra, e disponueshme në madhësi nga 80 deri në 100.

Përbërja e materialit të pjesës së poshtme: 100% Poliamid.

Lloji i materialit: poliamid.

Ky produkt është pa tela dhe me tri kapëse.

  • Madhësi të disponueshme: 80, 85, 90, 95, 100.
  • Ngjyrat: e zezë, ekru, e bardhë.
  • Përbërja: 100% Poliamid.
  • Pa tela për komoditet maksimal.
  • Mbyllje me tri kapëse për përshtatje të mirë.
Detajet
Gjinia: Femër