Blej tani

status:

Pantallona të gjata të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200233259.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

22 40

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 5,60 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pantallonat e gjata të brendshme për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga 100% pambuk, duke ofruar komoditet dhe qëndrueshmëri. Materiali interlok siguron një ndjesi të butë dhe të rehatshme gjatë gjithë ditës. Me një gamë madhësish nga 48 (M) deri në 56 (XXL), ato janë të përshtatshme për trupa të ndryshëm.

Produkti është në ngjyrë të bardhë, e cila ofron një pamje të pastër dhe klasike. Pantallonat janë të dizajnuara për të përshtatur nevojat e përditshme të meshkujve, duke u siguruar atyre mbulesë dhe mbështetje të përshtatshme.

Marka Erdem është e njohur për cilësinë e saj dhe këto pantallona të brendshme janë një shtesë e shkëlqyer në gardërobën e çdo burri që vlerëson komfortin dhe stilet e thjeshta.

  • 100% pambuk për maksimal komoditet
  • Materiali interlok ofron ndjesi të butë
  • Madhësi nga 48 (M) deri në 56 (XXL)
  • Ngjyrë e bardhë për një pamje të pastër
  • Markë e njohur për cilësi të lartë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë