Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, gri

Numri i produktit: HPG-200228018.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga Erdem İç Giyim, të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Disponohen në ngjyrat e zeza, të bardha dhe gri, duke ofruar një gamë të gjerë për çdo shije.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke siguruar komoditet dhe elasticitet.

  • Madhësi në dispozicion nga S deri në XXL
  • Materiali: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Ngjyra: Gri
  • Marka: Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri