Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200227162.6
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

10 10

Përfshinë TVSH 18%

12,60 €
Ju kurseni: 2,50 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem janë të disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe të hirit.

Madhësitë variojnë nga S deri në XXL për t'u përshtatur me nevojat e ndryshme të trupit.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar komoditet dhe fleksibilitet.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe rehatinë që ofron.

  • Disponueshëm në ngjyrat e zeza, të bardha dhe të hirit
  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Material: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Rehati dhe qëndrueshmëri të lartë
Detajet
Gjinia: Mashkull