Blej tani

status:

Duks me gjysmë zinxhir Erdem për meshkuj, ngjyrë e zezë

Numri i produktit: HPG-200227155.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

24 00

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

14 %

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Duksi i markës Erdem është i përshtatshëm për meshkuj dhe vjen në ngjyrë të zezë. Modeli Weweus me gjysmë zinxhir ofron një stil modern dhe praktik. Përmbajtja e materialit është kombinim i pambukut dhe poliamidit, duke e bërë atë të rehatshëm për t'u veshur në çdo kohë.

Produkti ka një xhep të përshtatshëm për ruajtjen e sendeve të vogla. Madhësitë në dispozicion variojnë nga M deri në XXL, duke u përshtatur nevojave të ndryshme të trupit. Gjatësia e modelit është 188 cm, gjoksi 99 cm, beli 80 cm dhe ijet 98 cm.

  • Madhësi: M, L, XL, XXL
  • Ngjyrë: E zezë
  • Materiali: 72% Pambuk, 28% Poliamid
  • Modeli: Weweus me gjysmë zinxhir
  • Veçori: Ka xhep
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë