Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200223841.4
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

7 70

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga bambu dhe elastan, duke ofruar rehati dhe cilësi të lartë. Materiali përbëhet nga 95% bambu dhe 5% elastan, i cili është i njohur për vetitë e tij të buta dhe qëndrueshmëri.

Modeli i të brendshmeve Erdem është i disponueshëm në madhësi M deri në XXL, duke u përshtatur lehtësisht me trupin dhe ofruar mbështetje të përsosur. Ngjyra e zezë e bën atë një zgjedhje klasike dhe të përshtatshme për çdo stil.

Dimensionet e modelit janë: Gjatësia: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm. Madhësia e produktit në foto është M.

  • Material: 95% bambu, 5% elastan
  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL, XXL
  • Ngjyrë: E zezë
  • Modeli ofron rehati dhe mbështetje
  • I përshtatshëm për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë