Blej tani

status:

Maicë e gjatë për meshkuj Erdem, ngjyrë krem

Numri i produktit: HPG-200220978.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

23 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica e gjatë për meshkuj nga Erdem është e bërë nga pambuku i pastër 100% dhe ofron një ndjesi rehatie dhe butësie. Vjen në ngjyrë krem dhe është e disponueshme në madhësi nga 48 (M) deri në 56 (XXL). Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe siguron një mbulim të mirë dhe mbështetje.

Materiali interlok i përdorur në prodhimin e kësaj maice siguron një qëndrueshmëri të lartë dhe rezistencë ndaj shtrirjes. Maica është e lehtë për t'u larë dhe mban formën e saj edhe pas shumë larjeve.

  • 100% pambuk për maksimal komfort.
  • Ngjyrë krem që përshtatet lehtë me veshjet e tjera.
  • Madhësi të disponueshme nga 48 (M) deri në 56 (XXL).
  • Materiali interlok që ofron qëndrueshmëri.
  • I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
Detajet
Gjinia: Mashkull