Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200219076.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

13 30

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet e gjata Erdem janë të dizajnuara posaçërisht për meshkuj. Ato janë të disponueshme në ngjyrë të bardhë dhe ofrohen në një gamë të madhësive nga 45 deri në 60.

Këto të brendshme janë bërë nga 100% pambuk, që ofron një ndjesi komforti dhe butësie gjatë përdorimit. Materiali i përdorur është single jersey, i njohur për qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e tij.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: 45, 48, 51, 54, 58, 60
  • Ngjyrë: E bardhë
  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: Single jersey
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë