Blej tani

status:

Maicë brendshme për meshkuj Erdem, e bardhë

Numri i produktit: HPG-200217792.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

15 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica brendshme Erdem është e bërë nga pambuku dhe elastani, duke ofruar një ndjesi të rehatshme dhe përshtatje të shkëlqyer.

Disponueshme në ngjyrat e bardhë, të zezë dhe gri, kjo maicë brendshme mund të zgjidhet në madhësitë M deri në XXL për të përshtatur nevojat e ndryshme.

Materiali i përdorur është 92% pambuk dhe 8% elastan, i cili siguron qëndrueshmëri dhe elasticitet. Tipi i materialit është Lycra Single Jersey, i njohur për komoditetin e tij.

  • Material: 92% pambuk, 8% elastan
  • Ngjyra: E bardhë (gjithashtu në të zezë dhe gri)
  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL, XXL
  • Tipi i qafës: V-neck
  • Tipi i materialit: Lycra Single Jersey
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë