Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza dhe blu të errët

Numri i produktit: HPG-200216567.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

28 00

Përfshinë TVSH 18%

35,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga marka Erdem İç Giyim.

Modeli Weweus, i disponueshëm në ngjyrat e zeza dhe blu të errët.

Përbërja e materialit: 65% Pambuk, 30% Poliamid, 5% Elastan.

  • Madhësi nga S deri në XXL.
  • Rehati dhe përshtatje e shkëlqyer falë përbërjes së materialit.
  • Stil klasik dhe i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
  • Dimensionet e manekinit: Gjatësi: 188 - Gjoks: 99 - Bel: 80 - Ijë: 98 - Madhësia e produktit: M.
  • Ideale për meshkujt që kërkojnë komoditet dhe cilësi.
Detajet
Gjinia: Mashkull