Blej tani

status:

Maicë e gjatë për meshkuj Erdem, e bardhë

Numri i produktit: HPG-200215164.3
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

23 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica e gjatë për meshkuj nga Erdem İç Giyim është e përshtatshme për përdorim të përditshëm. E bërë nga 100% pambuk, kjo maicë ofron rehati dhe qëndrueshmëri.

Me një dizajn të thjeshtë dhe ngjyrë të bardhë, kjo maicë mund të kombinohet lehtësisht me veshje të tjera. Është e disponueshme në madhësi të ndryshme nga 48(M) deri në 56(XXL).

Tipi i materialit interlok siguron një ndjesi të butë dhe komode gjatë tërë ditës, duke e bërë atë zgjedhjen ideale për meshkujt që kërkojnë cilësi dhe komoditet.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: 48, 51, 54, 56
  • Ngjyrë: E bardhë
  • Gjinia: Mashkull
  • Përmbajtja e materialit: 100% pambuk
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë