Blej tani

status:

Atlete me dantella për femra Erdem, të disponueshme në ngjyra të ndryshme

Numri i produktit: HPG-200202480.16
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra

9 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete me dantella nga Erdem İç Giyim, e përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Disponueshme në ngjyra të zeza, ekru dhe të bardha, dhe në madhësi nga S deri në XL.

Materiali i përdorur është 100% pambuk, i cili ofron rehati dhe butësi gjatë përdorimit.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësitë: S, M, L, XL
  • Ngjyrat: E zezë, Ekru, E bardhë
  • Gjinia: Femra
  • Lloji i materialit: Atlete