Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, ngjyrë vishnje

Numri i produktit: HPG-200201644.1
Disponueshmëria

9

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga Erdem İç Giyim janë të bëra nga pambuku i këmbëlyer dhe ofrojnë një ndjesi rehati dhe stil. Ata janë të disponueshëm në madhësi nga S deri në XXL për të përshtatur nevojat e ndryshme.

Ngjyrë e thellë vishnje dhe me printime tërheqëse, këto të brendshme kombinojnë komoditetin me një pamje moderne. Përbërja e tyre 100% pambuk dhe lloji i materialit single jersey garanton një ndjesi të butë dhe qëndrueshmëri në përdorim.

  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Përbërja: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: single jersey
  • Ngjyrë: vishnje
  • Rehati dhe stil për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Vjollcë e errët