Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, blu të errët

Numri i produktit: HPG-200199539.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbëlyer dhe ofrojnë një ndjesi të rehatshme dhe qëndrueshmëri. Ata vijnë në një gamë të madhësive që përfshijnë S deri në XXL, duke u përshtatur për çdo trup.

Materiali i përdorur është 100% pambuk, i cili siguron një ndjesi të butë dhe është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Pambuku i këmbëlyer ndihmon në ruajtjen e formës dhe ofron një komoditet të lartë.

  • Madhësi të disponueshme nga S deri në XXL.
  • Përmbajtja e materialit: 100% pambuk.
  • Lloji i materialit: single jersey.
  • Ngjyra: blu e errët.
  • Design i përshtatshëm për meshkuj.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët