Blej tani

status:

Të brendshme termike për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200195362.3
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

19 00

Përfshinë TVSH 18%

22,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

14 %

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet termike Erdem janë të dizajnuara për të ofruar ngrohtësi dhe rehati gjatë ditëve të ftohta. Ato janë të disponueshme në ngjyrat e zeza dhe krem dhe vijnë në një gamë të madhësive nga S deri në XXL.

Materiali përbëhet nga 48% viskozë, 48% poliester dhe 4% elastan, duke krijuar një kombinim të përsosur që siguron elasticitet dhe përshtatje të mirë me trupin.

Lloji i materialit është lycra viskozë, e cila ofron një ndjesi të butë dhe komode në kontakt me lëkurën, duke e bërë këtë të brendshme ideale për përdorim të përditshëm dhe aktivitete sportive në kushte të ftohta.

  • Ngjyra: E zezë
  • Madhësitë: S, M, L, XL, XXL
  • Përmbajtja e materialit: 48% Viskozë, 48% Poliester, 4% Elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Viskozë
  • Rehati dhe ngrohtësi në ditë të ftohta
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë