Blej tani

status:

Maicë e gjatë për femra Erdem, e verdhë

Numri i produktit: HPG-200195211.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 70

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica e gjatë nga Erdem İç Giyim është e përshtatshme për çdo femër që kërkon rehati dhe stil. E disponueshme në një gamë të gjerë madhësish nga S deri në 3XL për të përshtatur çdo trup.

Përbërja e materialit prej 92% Viskoze dhe 8% Elastane ofron një ndjesi të butë dhe fleksibilitet, duke e bërë atë zgjedhjen ideale për veshje të përditshme ose si veshje nën rroba.

Tipi i materialit është Lycra Viskoze, i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron. Maica është e verdhë, një ngjyrë e ndezur dhe e gjallë që shton një prekje të veçantë në çdo veshje.

  • Madhësi nga S deri në 3XL
  • Përbërje: 92% Viskoze, 8% Elastane
  • Lloji i materialit: Lycra Viskoze
  • Ngjyrë: E verdhë
  • Rehati dhe stil në një produkt
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E verdhë