Blej tani

status:

Numri i produktit: HPG-200194707.6
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

7 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete për vajza nga marka Erdem, e përshtatshme për moshat 1-14 vjeç. Produkti është i disponueshëm vetëm në ngjyrë të bardhë.

Atletet janë të bëra nga 100% pambuk, që ofron komoditet dhe lehtësi gjatë përdorimit. Materiali pambuk është i njohur për aftësinë e tij për të thithur lagështinë dhe për të mbajtur lëkurën të thatë.

Me dizajn me brez të gjerë, atletet sigurojnë mbështetje dhe janë ideale për përdorim të përditshëm si dhe për aktivitete sportive.

  • Materiali: 100% Pambuk
  • Ngjyra: E bardhë
  • Mosha: 1-14 vjeç
  • Tipi i materialit: Rrip
  • Marka: Erdem
Detajet
Gjinia: Vajzë
Ngjyra: E bardhë