Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, blu të errët

Numri i produktit: HPG-200194332.1
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Gjinia
Ngjyra
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbyer dhe ofrojnë një ndjesi rehatie dhe stil. Ata vijnë në ngjyrë blu të errët dhe janë të disponueshëm në ngjyra të tjera si jeshile.

Madhësia e disponueshme varion nga S deri në XXL, duke u përshtatur me nevojat e ndryshme të trupit. Përbërja e materialit është 100% pambuk, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin e tij.

Lloji i pëlhurës është single jersey, i njohur për elasticitetin dhe butësinë e tij, duke siguruar një përshtatje të përkryer dhe lëvizje të lirë.

  • 100% pambuk për maksimal komoditet.
  • Disponueshëm në madhësi nga S deri në XXL.
  • Ngjyrë blu të errët, e disponueshme edhe në jeshile.
  • Pëlhurë single jersey për një ndjesi të butë dhe elastike.
  • Stil dhe rehati për përdorim të përditshëm.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët
Madhësia: M