Blej tani

status:

Kominoshe për femra Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200192749.11
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

10 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kominoshe Erdem për femra, të disponueshme në ngjyrat ekrë, e zezë, rozë dhe e bardhë.

Made nga pambuku i butë për komoditet maksimal, në madhësi nga S deri në XL.

Modeli ka përmasa: Gjatësi 177 cm, gjoks 87 cm, bel 65 cm, ijë 95 cm dhe vesh madhësinë M.

  • Ngjyra: Ekrë, e zezë, rozë, e bardhë
  • Madhësitë: S, M, L, XL, XXL
  • Materiali: Pambuk
  • Modeli është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm
  • Stil i thjeshtë dhe elegant