Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200191531.2
Disponueshmëria

6

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Gjinia
Ngjyra
Madhësia

4 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme femra Erdem janë të dizajnuara për rehati dhe stil. Ato janë të disponueshme në ngjyrat e bardhë dhe të zezë, duke ofruar një zgjedhje për çdo preferencë.

Madhësitë variojnë nga S deri në L, duke siguruar një përshtatje ideale për trupa të ndryshëm. Përbërja e materialit prej 92% pambuku dhe 8% elastane ofron një ndjesi të butë dhe elastike.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron gjatë përdorimit.

  • Disponueshme në ngjyrat e bardhë dhe të zezë
  • Madhësi nga S deri në L
  • Përbërja e materialit: 92% pambuk, 8% elastane
  • Materiali: Lycra Single Jersey
  • Rehati dhe stil në një produkt
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë