Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, ngjyrë të kuqe të errët dhe blu të errët

Numri i produktit: HPG-200190231.6
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbyer dhe ofrojnë një ndjesi rehati dhe stil. Ata vijnë në ngjyrat e kuqe të errët dhe blu të errët, duke ju dhënë mundësi të zgjidhni sipas preferencës suaj.

Masat e disponueshme variojnë nga S deri në XXL, duke u përshtatur me nevojat e ndryshme të trupit. Përbërja e materialit është 100% pambuk, që siguron një ndjesi natyrale dhe komode gjatë gjithë ditës.

Lloji i materialit është single jersey, i njohur për qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e tij, duke ju lejuar lëvizje të lirshme dhe pa kufizime.

  • 100% pambuk për maksimal komoditet
  • Disponueshëm në ngjyrat e kuqe të errët dhe blu të errët
  • Masat nga S deri në XXL për përshtatje të përkryer
  • Materiali single jersey për qëndrueshmëri dhe elasticitet
  • Stil dhe rehati për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull