Blej tani

status:

Body me mëngë të gjata për femra Erdem, ngjyrë e zezë

Numri i produktit: HPG-200189275.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Gjinia
Ngjyra
Madhësia

14 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Body me mëngë të gjata nga Erdem İç Giyim, i përshtatshëm për femra. Ky produkt është i disponueshëm në madhësi të ndryshme nga S deri në XL, duke u përshtatur me nevojat e çdo kliente.

Body është i bërë nga përbërja e pëlhurës prej 92% pambuku dhe 8% elastane, duke ofruar komoditet dhe fleksibilitet. Pëlhura lycra single jersey është e butë në prekje dhe siguron një veshje të rehatshme gjatë gjithë ditës.

Ngjyra e zezë e bën këtë body të kombinueshëm me një gamë të gjerë veshjesh, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për përdorim të përditshëm ose për raste të veçanta.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi: L, M, S, XL
  • Ngjyrë: E zezë
  • Gjinia: Femra
  • Përbërja e pëlhurës: 92% Pambuk, 8% Elastane
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E zezë