Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200187829.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

9 50

Përfshinë TVSH 18%

11,90 €
Ju kurseni: 2,40 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të dizajnuara për rehati maksimale. Ato janë të disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe të grira, duke ofruar një gamë të gjerë për çdo preferencë.

Madhësitë variojnë nga M deri në XXL, duke siguruar që çdo person të gjejë përmasën e duhur. Përbërja e materialit përfshin 92% pambuk dhe 8% elastan, që ofron një ndjesi të butë dhe elastike në të njëjtën kohë.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron. Këto të brendshme janë zgjedhja ideale për përdorim të përditshëm dhe aktivitete të ndryshme.

  • Disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe të grira
  • Madhësi nga M deri në XXL
  • Përbërja: 92% pambuk, 8% elastan
  • Materiali: Lycra Single Jersey
  • Rehati dhe qëndrueshmëri për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë